Bazény všetkých typov a rozmerov

Nájdite si ten pravý bazén u nás a nechajte si ho urobiť profesionálmi.

U nás nájdete aj kompletné služby a servis k bazénom.

Aké služby ponúkame?

Čistenie bazénov

Každý raz potrebuje vyčistiť profesionálne bazén. Načo kupovať drahé chémie a nástroje? My sa o všetko postaráme. Máme stálych zákazníkov, ktorí už niekoľko rokov využívajú túto službu.

Zapojenie bazéna

Staviate si sami bazén? Nie je jednoduché ho zapojiť, hlavne správne a kvalitne. My máme všetko potrebné a kvalifikovaných technológov, ktorý Vám zapoja bazén kvalitne, spoje budú pevné a nemusíte sa báť, že Vám za dva roky začne tiecť napríklad niektorý okruh. 

Jarný štart a zazimovanie bazéna

Jarný štart a zazimovanie bazéna sú jedným z najviac vyžadovaných služieb pri bazénoch. Pri jarnom štarte bazéna sa montuje naspäť technológia pokiaľ bola odobraná, musí sa skalibrovať. Po kompletnom zapojení sa otlakuje systém a použije potrebná chémia na úpravu bazénovej vody aby mala správne hodnoty. Pri zazimovaní bazéna sa technológia demontuje a zazimuje, vytlačí sa voda z okruhov aby nezamrzli a nepraskli. Do vody sa po potrebnom vypustení naleje zazimoví roztok a uložia sa plaváky aby bazén v zime nepraskol alebo ho neroztiahlo.

Rekonštrukcia bazénov

Takmer každý bazén sa dá rekonštruovať. Záleží od typu a poškodenia každého bazéna. Zväčša odíde fólia, ktorá nemá nekonečnú životnosť. Alebo povolia okruhy a podobne. Takmer každá porucha sa dá odstrániť, je to všetko len po dohode a hlavne po obhliadke každého bazéna.

Projektová dokumentácia

Nemenej dôležitou službou je projektová dokumentácia. Každý bazén sa musí navrhnúť, aby sa dal aj vystavať. Pri väčších bazénoch je minimálne ohlasovacia povinnosť na príslušnom stavebnom úrade. Netreba to podceňovať, pokuty nie su malé a hlavne nahrotené vzťahy s niektorými susedmi môžu byť neskorších pokút. Naši projektanti Vám po dohode urobia oficiálny projekt, kde budete mať zachytené aj pre stavebníkov, kde a ako sa majú jednotlivé bazénové prvky osadiť.

Stavebná činnosť

Našou ďalšou činnosťou je aj stavebná činnosť. Je veľmi rôznorodá, vo väčšine pri výstavbe bazénov dostávame kvôli spokojnosti hneď ďalšie stavebné práce. Naši majstri robia veľmi rýchlo a hlavne presne. Výstavba bazéna nám trvá niekedy len 7-10 dní, pričom iným firmám aj mesiac a viac. Zväčša robíme stavebné práce ako základy rodinných domov, stavbu a rekončtrukciu roddiných domov, základové dosky, pokládku dlažieb a mnoho ďalšieho, čiže pokiaľ máte záujem stačí nás osloviť.