Laminátové bazény

Bazény so sviežím moderným dizajnom

Sklo-laminátové bazény s rôznymi povrchovými úpravami

Krásny vzhľad a ideálny tvar

Sklo-laminátové bazény sú upravované rokmi pre ideálny tvar podľa požiadaviek zákazníkov. Ich tvar a dizajn sa neustále zdokonaľuje, aby sa vyhovelo širokému spektru zákazníkov.

Lacná stavba

Stavebná príprava sklo-laminátového bazéna nie je finančne náročná, preto sú sklolaminátové bazény veľmi žiadané aj kvôli výslednej sume celkového bazéna.

Žiadne obmedzenie v dizajne

Široké spektrum farieb umožňuje dokonalý súlad alebo zvýraznenie sklo-laminátového bazéna voči okolitému prostrediu. Ponúkame 7 farebných úprav sklo-laminátových bazénov.

Životnosť je 20 a viac rokov

Stena sklo-laminátového bazéna je zložená z ôsmych vrstiev, pretože chceme zaručiť jeho maximálnu dĺžku životnosti.

Jednoduchá rekonštrukcia

V prípade sklo-laminátového bazéna sa dajú jeho povrchové nedostatky vždy odstrániť nanesením novej povrchovej vrstvy, kľudne len na vybrané miesta. Je takisto možnosť aj prefóliovania ťažkou fóliou v prípade väčšieho poškodenia.

Cena zložitej opravy pri prasknutí

Ak sa náhodou stane, že nejakým zázrakom alebo nedopatrením budete mať bazén veľmi prasknutý, dá sa opraviť vybrúsením a zalepením laminátu, ale nie v každom prípade. Pri veľmi veľkom poškodení je nutná celá výmena telesa bazéna a sú s tým spojené stavebné úpravy.

Laminátové bazény sú dizajnovo veľmi pestré a majú uspokojujúci vzhľad. Nami dodávané bazény nie sú najlacnejšími laminátovými bazénmi na trhu, ale kvalitou sú niekde inde oproti lacným bazénom. Dodávateľ a výrobca našich laminátových bazénov sa za vyše 20 rokov na trhu naučil robiť dokonalé výrobky s maximálnou odolnosťou a životnosťou.

8 vrstiev pre maximálnu ochranu a životnosť bazéna. To je kľúčom k Vašej spokojnosti. Tieto bazény sú preto veľmi vyhľadávané.

Pri lacných laminátových bazénoch sa Vám po pár rokoch začne tvoriť na povrchu osmóza a vypukliny čo pri týchto laminátových bazénoch takmer absolútne nehrozí kvôli ich dokonalému certifikovanému zloženiu.

Nádherná povrchová úprava s možnosťou výberu farby

Tmavomodrý povrch bazéna s výrazným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

Tmavo zelený povrch bazéna s výrazným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

Svetlo sivý povrch bazéna s výraznejším perleťovým efektom s drobnými prvkami granitu. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do krásnej svetlo modrej.

Pieskovcovo zlatistý povrch bazéna s výraznejším perleťovým efektom s drobnými prvkami granitu. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do svetlo zeleného odtieňa.

Biely povrch bazéna s decentným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do svetlo modrého odtieňa.

Šedý povrch bazéna s decentným perleťovým efektom a výrazným granitovým dekorom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do modrého odtieňa.

Modrý povrch bazéna s decentným perleťovým efektom a výrazným granitovým dekorom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.