Servis a čistenie bazénov v mestách Bratislava a Trnava

Postaráme sa o servis a čistenie bazénov. Čiže ho pripravíme na hlavnú letnú sezónu aj zimný spánok.

Čo zahŕňa štandardný servis a čistenie bazénov v mestách Bratislava a Trnava?

– čistenie hladiny a odstránenie nečistôt,
– ošetrenie vody,
– vysávanie bazéna,
– doplnenie ošetrujúcich prípravkov, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť vody v bazéne,
– ostatné činnosti, ktoré vo významnej miere ovplyvňujú kvalitu vody aj kúpaciu sezónu.

Náš servis a čistenie bazénov (podobne ako aj montáž bazénov) sú charakteristické rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou.

servis a čistenie bazénov

Letný servis a čistenie bazénov

Počas leta je nevyhnutnosťou pravidelné testovanie vody – odporúčame bazény s filtráciou. Netreba podceniť ani chlórovanie vody pre udržanie čistej vody, ako aj ochranu bazénovej omietky pred vodným kameňom či riasami. Samozrejmé je odstránenie rôznych nečistôt prírodného pôvodu.

Zimný servis a čistenie bazénov

V chladnejšom období je potrebné sústrediť sa na zazimovanie bazéna, ktoré vo všeobecnosti zahŕňa úpravu vodnej hladiny, inštaláciu plavákov, demontáž dávkovacích a ostatných zariadení, aplikáciu bazénovej chémie určenej na zimné obdobie aj umiestnenie bezpečnostnej ochrany na bazén. Používame odolné zimné zakrývacie plachty, ktoré spoľahlivo ochránia váš bazén pred nečistotami (prach, konáre, lístie), ako aj pred pádom zvierat či detí. Správny servis a čistenie bazénov pred zimnou zabráni poškodeniu bazéna ľadovou vrstvou i poškodeniu filtrácie v dôsledku mrazu.

Spoľahlivý servis a čistenie bazénov

Sme experti na servis a čistenie bazénov. Máme dlhoročné skúsenosti a pri práci používame špičkové prípravky aj prvotriedne zariadenia.

Servis a čistenie bazénov v našej réžii zahŕňa celoročnú profesionálnu starostlivosť. Podľa typu bazéna volíme spôsob čistenia a aj najvhodnejšiu bazénovú chémiu, ktorá je šetrná k povrchu a predlžuje jeho životnosť.

V prípade potreby vám ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa správnej údržby a starostlivosti o bazén.

Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom a využite náš servis a čistenie bazénov v mestách Bratislava, Trnava a ďalších miestach na západnom Slovensku. Zabezpečujeme aj prekrytie bazénov, ako i predaj fóliových bazénov. Našu ponuku dopĺňajú laminátové bazény, plastové bazény aj keramické bazény. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Spoľahlivý servis a čistenie bazénov