Predaj fóliových bazénov v mestách Bratislava a Trnava

Najžiadanejšie bazény na celom svete.

Sme experti na predaj fóliových bazénov.

Fóliový bazén nazývaný aj murovaný bazén alebo stavaný bazén má len samé výhody!

Ľubovoľný rozmer a tvar bazéna

Keďže fóliový bazén je murovaný z betónových dielcov, termotvárnic alebo iných dielcov jeho stavba môže mať akýkoľvek ľubovoľný rozmer a tvar (aj atypický). Benefitom je aj jeho hladký povrch, príjemný na dotyk.

Nekonečná stavba (dlhoročná životnosť)

Keďže je takmer celá stavba vyrobená z betónu, tak ju môžme nazvať kľudne nekonečnou. Pri dodržaní kvalitne odvedenj práce na stavbe sa tento bazén takmer nikdy nerozpadne.

Žiadne obmedzenie v dizajne

Farieb a vzorov "ťažkej" bazénovej fólie je veľmi široké spektrum. Pri každej fólii dosiahneme nielen iný výzor bazéna, ale takisto sa nám zmení aj farba vody. Pre inšpiráciu si pozrite galériu fotiek a videá nižšie. Dodáme, že ak sa vám neskôr zmení bazénový vkus, fóliu jednoducho vymeníme.

Životnosť fólie je až 15-20 rokov

Fóliový bazén sa zvára z takzvanej ťažkej fólie svetových výrobcov ELBE a ALKROPLAN. Jej hrúbka 1,5 - 2,0 mm s UV ochranou zaručuje maximálnu odolnosť a dlhú životnosť. Nejde o tenkú fóliu, ako je na lacných bazénoch nemenovanej značky.

Rýchla montáž

Nechcete čakať mesiace, kým budete mať na dvore vysnívaný bazén? Náš predaj fóliových bazénov si zakladá na rýchlom vybavení objednávky. Fóliový bazén môžete mať doma už do niekoľkých týždňov.

Skvelý priestor na oddych aj športovanie pre všetkých členov rodiny

Zbožňujete plávanie? Chcete svojej rodine v pohodlí súkromia dopriať spoločné chvíle strávené vo vode – a to bez zbytočného cestovania na kúpalisko či k moru? Bazén je perfektným riešením. Aktívnejší športovci a otužilci si môžu vychutnávať plávanie a rôzne vodné aktivity nielen počas horúcich mesiacov, ale aj počas jarných či jesenných dní.

Výhodný pomer ceny – kvality

Fólia nehnije, nezvetrá, nepoškrabe sa a zároveň je odolná voči tlaku vody. Predaj fóliových bazénov zabezpečujú naši vyškolení pracovníci, ktorí si zakladajú na individuálnom prístupe a profesionalite v každom ohľade.

Ako prebieha predaj fóliových bazénov v mestách Bratislava a Trnava

1. vyplňte kontaktný formulár na našej stránke, príp. nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Dohodneme si osobné stretnutie – radi si vypočujeme vašu predstavu, požiadavky a návrhy na bazén. Sústreďujeme sa na predaj fóliových bazénov. Naše portfólio dopĺňajú plastové bazény, laminátové bazény aj keramické bazény.

2. vypracujeme vám návrh na mieru a poradíme ohľadom stavebných prác. Pretože nemožno zabúdať na dobrú prípravu pozemku – až tak môže začať samotná výstavba bazéna.

3. naša činnosť nezahŕňa iba predaj fóliových bazénov. Zabezpečíme aj o odbornú montáž bazénov a dokonca aj o servis a čistenie bazénov (aj zazimovanie bazéna). Pôsobíme najmä na západnom Slovensku (Bratislava, Trnava, Trenčín a okolie).

Ak si chcete skrášliť domácnosť bazénom, dajte nám vedieť. Ako odborníci na predaj fóliových bazénov vám radi poskytneme všetky potrebné informácie a poradíme ohľadom veľkosti, tvaru a ostatných prvkov. Taktiež vám vysvetlíme, ako by ste sa mali starať o svoj bazén, aby vám čo najdlhšie a najlepšie slúžil.

Inšpirujte sa v priložených videách!