Fóliové bazény

Najžiadanejšie bazény na celom svete.

Fóliový bazén nazývaný aj murovaný bazén alebo stavaný bazén má len samé výhody!

Ľubovoľný rozmer a tvar bazéna

Keďže fóliový bazén je murovaný z betónových dielcov, termotvárnic alebo iných dielcov jeho stavba môže mať akýkoľvek ľubovoľný rozmer a tvar.

Nekonečná stavba

Keďže je takmer celá stavba vyrobená z betónu, tak ju môžme nazvať kľudne nekonečnou. Pri dodržaní kvalitne odvedenj práce na stavbe sa tento bazén takmer nikdy nerozpadne.

Žiadne obmedzenie v dizajne

Farieb a vzorov "ťažkej" bazénovej fólie je veľmi široké spektrum. Pri každej fólii dosiahneme nielen iný výzor bazéna, ale takisto sa nám zmení aj farba vody. Pre inšpiráciu si pozrite galériu fotiek a videá nižšie.

Životnosť fólie je až 15-20 rokov

Fóliový bazén sa zvára z takzvanej ťažkej fólie svetových výrobcov ELBE a ALKROPLAN. Jej hrúbka 1,5 - 2,0 mm s UV ochranou zaručuje maximálnu odolnosť a dlhú životnosť. Nejedná sa o tenkú fóliu, ako je na lacných bazénoch nemenovanej značky.

Nízke náklady na rekonštrukciu

Pri fóliovom (murovanom) bazéne nie je nutné v budúcnosti takmer nikdy stavebná úprava, ako pri iných typoch bazénov. Jednoducho sa zamení fólia, ktorá nie je až taká drahá. Je na Vás či si zmeníte aj farbu alebo vzor fólie a získate po rokoch nový dizajn bazéna.

Jednoduché opravy

Ak by sa Vám náhodou stalo, že Vám do fólie urobí niekto nechtiac dieru - napríklad psi ak by sa im to podarilo, fólia sa dá kedykoľvek zazvárať a po poškodení nebude takmer ani známky.

Inšpirujte sa v priložených videách!