Keramické bazény

Keď bazén má robiť nie len radosť, ale byť aj dizajnovým skvostom

Bazén s maximálnym dizajnom stvorený pre radosť a užívanie

Dlhá životnosť

Keramické bazény sa vyznačujú veľmi dlhou životnosť niekedy aj s hranicou okolo 50 rokov. Keď sa nezanedbá čistenie bazéna, tento bazén bude vždy krásny a ako nový.

Nenáročná stavba

Keramické bazény nemajú vôbec náročnú stavbu. Osádzajú sa do štrkového lôžka a celé lôžko je zosílené armovacím košom zváraného z roxorov. Stavebná príprava je pre každý typ určená.

Skvelý dizajn

Pri keramických bazénoch zaujme moderný nestarnúci vzhľad. Keramické bazény sú tvorené oblými nerušivými prvkami, aby ulahodil každému oku.

Množstvo modelov

V ponuke máme viac ako 20 modelov, preto aj rozmery bazénov sú vo veľmi širokom spektre, od bazénov s rovným dnom až po bazény s klesajúcim dnom.

Široká paleta farieb a povrchov

Keramický bazén má mnoho povrchových úprav a farebných prevedení. Niekto si nevie vybrať celkový dizajn, stačí nám napísať a mi Vám radi pošleme katalóg aj s prezentačnými fotkami.

Čo s rekonštrukciou

Rekonštrukcia keramického bazéna je celkovo veľkou otázkou. Keďže sa jedná o keramický bazén v prípade prasknutia je potrebné vymeniť celé teleso. Pri jeho konci životnosti taktiež, ale tá je veľmi veľmi ďaleko.

V prípade záujmu vypíšte nás kontaktný formulár a my Vám radi zašleme náš katalóg pre podrobnejšie informácie.